YYS sürecine bir proje olarak yaklaşıp, uzman kadromuzun liderliğinde sürecin her aşaması tarafımızca tamamlanıp, eğitimlerin verilmesi ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması dahil yanınızdayız.

Dış ticaret firmalarının hızlı ve düşük maliyetle ithalat, ihracat işlemlerini yeşil hat ile yürütmelerini sağlayan, devletin gözünde muteber firma olarak minimum denetimle işlem yürütebilme ayrıcalığı sağlayan Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikasının alım süreci yürütülmesine ilişkin A’dan Z’ye danışmanlık yaklaşımımızla, tüm süreçleri uzman kadromuzun yürüteceği, yükünüzü en aza indiren çalışma taahhütümüzle en hızlı ve profesyonel şekilde belge alan firmayız.

Danışmalık ve Mevzuat Bilgilendirme

Gümrük mevzuatı gri bir mevzuattır, yoruma açıktır. Diğer yandan, gümrükte yapılan her işlem bağlayıcıdır ve cezai risk taşır. Tüm gümrük ve dış ticaret süreçlerinizde olay bazında değerlendirme yaparak en uygun mevzuat desteğini en hızlı şekilde sunmayı garanti ediyoruz.

Gümrük her gün değişen canlı bir mevzuattır. Bunun bilinciyle sadece mevzuat takibi yapan, yorumlama tecrübesine sahip ekimiz her sabah siz işlerinize başlamadan sizin için olan değişiklikleri anlık takip edip etkilerini size özel olacak şekilde analiz edip paylaşmaktayız. Bu hizmetimizle, gümrükte yaşanan hiçbir gelişmeden geri kalmamakla beraber size özel hazırlanan bültenler sayesinde size etkisini anında öğrenebilirsiniz.

Sorunuz mu var?
Bize Ulaşın

Katalog

Güncel kataloğumuzu Türkçe ve İngilizce seçenekleri ile aşağıdan görüntüleyebilsiniz.