Gümrükleme Hizmeti

Dış ticaret işleminin en önemli noktası olan gümrükte yapılacak tüm işlerin hızlı, doğru ve eksiksiz olması esastır. Her bir eşyanın ayrı bağımsız olarak ele alınması, tarifelendirme çalışmasının yapılması, yasal gerekliliklerin çıkarılması ve bu işin firmayı, dış ticaret yapısını bilen kişi tarafından yapılması gerekir.

01

Tedarik Zinciri Çözümleri

Sektörde bir adım öte giderek verdiğimiz hizmeti sadece gümrük noktasında tutmayarak tedarik zinciri süreçlerinizi bir bütün olarak ele alıp eşyanın yüklenmesi dahil, nakli, sigortası, sınır geçişleri, yurda gelmesi, gümrüklenmesi ve depoya veya alıcısına teslimine kadarki tüm süreçleri biz takip edelim, anlık raporlama ile tedarik zinciri çözümleri üreterek süreci sizin adınıza yürütüyoruz.

02

Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası Danışmanlığı (YYS)

YYS sürecine bir proje olarak yaklaşıp, uzman kadromuzun liderliğinde sürecin her aşaması tarafımızca tamamlanıp, eğitimlerin verilmesi ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması dahil yanınızdayız.

03

Denetim ve Danışmanlık

Firmalarımızın yurtdışından eşya tedarikinden yurtdışına eşya gönderimine kadar gümrük işlemleri dahil tedarik zincirinin her aşamasında verimliliği arttırmak, insan hatasını azaltmak için teknolojik takip sistemlerinin kurulması aşamalarında firmamızın işlemlerini analiz ederek en optimum çözümlerin üretilmesinde yanınızdayız.

04