Sektörde bir adım öte giderek verdiğimiz hizmeti sadece gümrük noktasında tutmayarak tedarik zinciri süreçlerinizi bir bütün olarak ele alıp eşyanın yüklenmesi dahil, nakli, sigortası, sınır geçişleri, yurda gelmesi, gümrüklenmesi ve depoya veya alıcısına teslimine kadarki tüm süreçleri biz takip edelim, anlık raporlama ile tedarik zinciri çözümleri üreterek süreci sizin adınıza yürütüyoruz.

Tedarik zinciri çözümlerini gümrükleme sürecinden, gümrükleme sürecinin tedarik zincirinden ayrı olarak düşünmek yerine bir bütün olarak ele almak, eşyanın stoklara giriş maliyetini, hızını en optimum noktada gerçekleştirmek firmalarımız için önemli olduğunun bilincindeyiz, bu nedenle tüm tedarik zincirindeki halkaları birlikte ele alıp en optimum çözümlerle maliyet tasarrufu sağlamaktayız.

Tedarik zincirinizi ince dokunuşlarla yüksek performanslı bir değer zincirine dönüştürerek eşyanın yurtdışından tedarik edilip deponuza veya alıcısına ulaştırılana kadar tüm süreçleri takip ve koordine ederek size zaman tasarrufu sağlayarak kârlılığınızı artırıyoruz. Yarattığımız verimlilik artışı ile rekabet ve pazarlama artırarak her büyüklükteki işletme için değer yaratıyoruz. Siz sadece sipariş verin gerisini biz yapalım…

Sorunuz mu var?
Bize Ulaşın

Katalog

Güncel kataloğumuzu Türkçe ve İngilizce seçenekleri ile aşağıdan görüntüleyebilsiniz.